Filip Mettler i Aleksandra Antas połączyła ich miłość i pasja

Alksandra_Antas_i_Filip_Mettler_fot.www.tomaszzybert.pl.On wokalista „X-Faktor”, ona finalistka „Top Model”

Filip Mettler – najbardziej charyzmatyczny wokalista 3 edycji X Factor nakręcił pierwszy teledysk! W obrazku do piosenki „Twoje życie” promującej jego debiutancką płytę towarzyszyła mu Aleksandra Antas – finalistka Top Model! Połączyła ich pasja i miłość!

Teledysk jest pełną energii historią młodych ludzi, którzy odnaleźli sens swojego życia. Dla Filipa jest nim największa jego pasja – muzyka. Od niedawna dołączyła do niego Ola – piękna dziewczyna, dla której kariera profesjonalnej modelki jest równie ważna, jak jej ukochany. W klipie w reżyserii Jacka Majewskiego pokazano szczęśliwe momenty z życia ludzi. Nie tylko dwójki bohaterów, ale też przypadkowych przechodniów, których spotykają na swojej drodze: w centrum Warszawy, na uczelni (Społeczna Akademia Nauk) i w studiu fotograficznym (Studio Deszcz). Z piosenki „Twoje życie” skomponowanej przez Filipa Siejkę, z tekstem Ryszarda Kuce, bije optymizm. Dało się to odczuć na planie teledysku, na którym Filipowi oraz Oli towarzyszyli przyjaciele i profesjonaliści w swoim fachu: Kajetan Góra – stylista fryzur, Daniel Sobieśniewski – wizażysta z Kobo Professional, ekipa oświetleniowa – Acoustica, styliści i projektanci z Anatomy of Change i marki Guess, Michał i Wojciech Węgrzyn – operatorzy, fotograf – Tomasz Zybert.

Ani Filip ani Ola nie wygrali programów telewizyjnych, w których brali udział, jednak wygrali życie, pokazując że gdy weźmiesz je w swoje ręcę, możesz odnosić sukcesy i realizować marzenia. Historia Oli to historia modelki, pochodzącej z małej miejscowości, która dzięki ciężkiej pracy wspięła się na szczyt kariery. Filip swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął w programie X Factor. Od tamtej pory koncertuje, nagrywa piosenki i zdobywa kolejne rzesze fanów.

„Gdy jeszcze kilka lat temu wyjeżdżałem z rodzinnego miasta – Jarocina, nie myślałem, że może mnie spotkać tyle dobrego! Teraz realizuję swoje marzenia i życzę wszystkim młodym ludziom, aby wierzyli w siebie i odnaleźli pasję, która nada sens ich życiu!” – mówi Filip.

Premiera teledysku w połowie października, tymczasem przesyłamy zdjęcia z planu do bezpłatnej publikacji, będące zapowiedzią wyjątkowo pięknego i energetycznego obrazka!

— Asteria —

Fot.www.tomaszzybert.pl

aszzybert.pl. ert.pl. Filip_i_zespol_na_planie_fot.www.tomaszzybert.pl Filip_Mettler_fot.www.tomaszzybert.pl Filip_Mettler_na_planie_z_zespolem_fot.www.tomaszzybert.pl. Filip_Ola_i_studenci_na_planiefot.www.tomaszzybert.pl Filipm_Mettler_i_jego_zycie_fot.www.tomaszzybert.pl Kajetan_Gora_i_Aleksandra_Antas_fot.tomaszzybert.pl Ola_Antas_i_Filip_Mettler_fot.www.tomaszzybert.pl Plan_teledysku_Twoje_zycie_fot.www.tomaszzybert.pl

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

* Pola wymagane